Nemáte žiadne položky vo vašom nákupnom košíku.

Vyskúšajte

Dámska bežecká bunda Spokey Hoody

Dámska bežecká bunda Spokey
Photos
  • Videá
  • Fotografie
Dámska bežecká bunda Spokey Dámska bežecká bunda Spokey
Dámska bežecká bunda Spokey Hoody

SKU: 99-1000041334

Postavte sa extrémnym podmienkam vo vhodnom aktívnom oblečení. Bunda s kapucňou na zips vyrobená bezšvovou technológiou z materiálu Drymoov poskytuje maximálne pohodlie, flexibilitu a optimálnu termoreguláciu. Zabraňuje hromadeniu vlhkosti a nadmernému poteniu. Atraktívna žiarivá zelená farba zlepšuje viditeľnosť. 

Dámska bežecká bunda Spokey Hoody

* Povinné polia

Od 39,90 € Od

Platba na splátky, online alebo na dobierku? Zistite viac >

Zavolajte nám na: 02 / 59 220 787
Detaily produktu

Získajte z tréningu čo najviac s termooblečením na zips

Každá z nás má v skrini svoju obľúbenú bundu s kapucňou. A s príchodom zimy sa ňou určite stane táto bunda. Dámska bežecká bunda s kapucňou na zips predstavuje to najlepšie termooblečenie, ktoré vám pri športe poskytne pohodlie a štýl – a zároveň vám pomôže zachovať si optimálnu teplotu tela pre dlhšie a efektívnejšie cvičenie.   

Priliehavý strih, s ktorým budete viditeľná

Dámska bežecká bunda s kapucňou na zips Spokey má veselú žiarivo zelenú farbu, vďaka ktorej budete pri behu alebo chôdzi dobre viditeľná. Materiál je príjemný a pohodlný a prispôsobí sa vašim krivkách a prispieva tak k fyzickej a psychickej pohode.  

Materiál Drymoov pomáha udržiavať optimálnu teplotu tela

Materiál Drymoov je špeciálne navrhnutý pre aktívnych mužov a ženy, ktorí sú pri športe v prírode vystavení nepriaznivému počasiu.

Vysokokvalitná viacvláknová polyamidová priadza je flexibilná a odolná a ponúka dostatočné vetranie a ochranu pred zimou a nepriaznivými podmienkami.

Tento jedinečný materiál efektívne podporuje prirodzený biologický proces termoregulácie a pomáha udržiavať optimálnu teplotu tela, keďže telo sa neprehreje ani nepodchladí.

Bezšvová technológia poskytuje flexibilitu a termoreguláciu

Aktívne oblečenie z materiálu Drymoov je vyrobené bezšvovou technológiou s použitím systému termografie v oblastiach, kde sa telo najviac potí. Materiál má voľnejšiu štruktúru, čo umožňuje efektívnejšie odvádzanie potu. V oblastiach tela, ktoré sú náchylné na hypotermiu, má väčšiu hmotnosť. To zaručuje, že citlivejšie oblasti tela ostanú v teple a chránené a zároveň vám dáva flexibilitu, aby ste sa mohli pohybovať a byť aktívny aj počas chladnejších mesiacov.

Technické informácie
Materiál elastan, polyamid
Pranie 30°C
Rozmery S - L

Recenzie od zákazníkov 0 x recenzia

Aká je pravdepodobnosť, že by ste odporučili tento produkt niekomu inému? *

 
1 1 bod
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Ohodnotenie