Nemáte žiadne položky vo vašom nákupnom košíku.

Vyskúšajte

Dámske legíny Spokey Keepfit

Keepfit Dámske legíny Spokey
Photos
  • Videá
  • Fotografie
Keepfit Dámske legíny Spokey Keepfit Dámske legíny Spokey Keepfit Dámske legíny Spokey Keepfit Dámske legíny Spokey Keepfit Dámske legíny Spokey Keepfit Dámske legíny Spokey Keepfit Dámske legíny Spokey
Dámske legíny Spokey Keepfit

SKU: 99-1000039396

Dámske legíny Spokey Keepfit sú priedušné a teplé legíny s optimálnou tepelnou reguláciou určené pre aktívne ženy. Trojštvrťové fitness legíny majú priliehavý strih, ktorý je zároveň flexibilný a zaručuje optimálnu pohyblivosť. Pohodlné, odolné, zabraňujú nadmernému poteniu. 

Dámske legíny Spokey Keepfit

* Povinné polia

Od 14,90 € Od

Platba na splátky, online alebo na dobierku? Zistite viac >

Zavolajte nám na: 02 / 59 220 787
Detaily produktu

Buďte fit a športujte počas chladnejších mesiacov  

Vyrobené pre aktívne a moderné ženy, ktoré chcú byť fit a športovať v prírode bez ohľadu na počasie a obdobie. Vhodné oblečenie je základom každej športovej aktivity, tak prečo si nedopriať to najlepšie s flexibilnými a odolnými fitness legínami Spokey Keepfit.

Atraktívny strih je priliehavý a funkčný

Dámske legíny Spokey Keepfit majú moderný strih a atraktívne čierne vyhotovenie a sú priliehavé a funkčné. Legíny sú priliehavé a príjemné pri dotyku s pokožkou a zároveň zároveň poskytujú dostatočnú voľnosť pohybu.  

Priedušný materiál BE COOL vás udrží v teple

Materiál BE COOL je mimoriadneelastický a používa sa na výrobu množstva rôznych modelov, ktoré sú prilievahé a zároveň flexibilné. Klasické a pohodlné termoaktvíne oblečenie, ktoré vás udrží v teple pri vykonávaní športových aktivít počas zimných mesiacov alebo v extrémnych poveternostných podmienkach.

Keďže materiál BE COOL je úplne priedušný, umožňuje odvádzanie nadbytočného potu a zabraňuje prehriatiu alebo podchladeniu počas rôznych štádií vášho tréningu.

Moderná kolekcia, ktorá sa dokonale prispôsobí postave – takže sa môžete udržiavať v kondícii v modernom a štýlovom funkčnom oblečení aj počas nepriaznivého počasia.

Technické informácie
Materiál elastan, polyamid
Pranie 30°C
Rozmery XS - L

Recenzie od zákazníkov 0 x recenzia

Aká je pravdepodobnosť, že by ste odporučili tento produkt niekomu inému? *

 
1 1 bod
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Ohodnotenie