Nemáte žiadne položky vo vašom nákupnom košíku.

Vyskúšajte

Športové tričko Spokey Becool 20 Lady

Becool 20 Lady Športové tričko Spokey
Photos
  • Videá
  • Fotografie
Becool 20 Lady Športové tričko Spokey Becool 20 Lady Športové tričko Spokey Becool 20 Lady Športové tričko Spokey Becool 20 Lady Športové tričko Spokey Becool 20 Lady Športové tričko Spokey Becool 20 Lady Športové tričko Spokey Becool 20 Lady Športové tričko Spokey Becool 20 Lady Športové tričko Spokey Becool 20 Lady Športové tričko Spokey Becool 20 Lady Športové tričko Spokey
Športové tričko Spokey Becool 20 Lady

SKU: 99-1000039399

Ak ste aktívny človek a váš život je hlavne o športe, táto kolekcia je pre vás to pravé. Klasické a pohodlné termoaktívne oblečenie určené na jogging, fitness a každodenné aktivity.

Športové tričko Spokey Becool 20 Lady

* Povinné polia

Od 9,90 € Od

Platba na splátky, online alebo na dobierku? Zistite viac >

Zavolajte nám na: 02 / 59 220 787
Detaily produktu

Pevný materiál a štýlový dizajn vám dodajú energiu

Buďte fit a aktívne v chladivom, pohodlnoma rýchloschnúcom dámskom fitness tričku Spokey Be Cool 20. Je vyrobené v žiarivých a stimulujúcich farbách, ktoré dodávajú energiu, a preto vydržíte bežať dlhšie a budete vyzerať a cítiť sa výborne. Vyberte si zo štýlových a moderných odtieňov modrej, zelenej a sivej. Pre každu aktívnu ženu, dostupné vo veľkostiach XS – L.

Priedušný materiál BE COOL vás udrží v teple

Materiál BE COOL je mimoriadneelastický a používa sa na výrobu množstva rôznych zaujímavých modelov, ktoré sú priliehavé a zároveň flexibilné. Klasické a pohodlné termoaktvíne oblečenie, ktoré vás udrží v teple pri športových aktivitách počas zimných mesiacov alebo v extrémnom počasí.

Keďže materiál BE COOL je úplne priedušný, umožňuje odvádzanie nadbytočného potu a zabraňuje prehriatiu alebo podchladeniu počas rôznych štádií vášho tréningu.

Moderná kolekcia, ktorá sa dokonale prispôsobí postave – takže sa môžete udržiavať v kondícii v modernom a štýlovom funkčnom oblečení aj počas nepriaznivého počasia.

Technické informácie
Materiál polyester
Pranie 30°C
Rozmery XS - L

Recenzie od zákazníkov 0 x recenzia

Aká je pravdepodobnosť, že by ste odporučili tento produkt niekomu inému? *

 
1 1 bod
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Ohodnotenie