Nemáte žiadne položky vo vašom nákupnom košíku.

Vyskúšajte

Športové tričko Spokey Fit-Up Women

Fit-Up Women Športové tričko Spokey
Photos
  • Videá
  • Fotografie
Fit-Up Women Športové tričko Spokey Fit-Up Women Športové tričko Spokey Fit-Up Women Športové tričko Spokey Fit-Up Women Športové tričko Spokey
Športové tričko Spokey Fit-Up Women

SKU: 99-1000039405

Ak ste aktívny človek a váš život je hlavne o športe, táto kolekcia je pre vás to pravé. Klasické a pohodlné termoaktívne oblečenie určené na jogging, fitness a každodenné aktivity.

Športové tričko Spokey Fit-Up Women

* Povinné polia

Od 19,90 € Od

Platba na splátky, online alebo na dobierku? Zistite viac >

Zavolajte nám na: 02 / 59 220 787
Detaily produktu

Mäkký a priliehavý fitness top vás udrží v chlade a suchu

Mäkké pohodlie topu Spokey Fit-Up si určite obľúbite. Určené pre aktívne ženy, ktoré pravidelne cvičia 365 dní v roku. Zaručuje tepelnú ochranu pre tie časti tela, ktoré sú citlivé na chlad, a udrží vás v chlade a suchu na miestach, kde sa často potíte. 

Materiál Drymoov pomáha udržiavať optimálnu teplotu tela

Materiál Drymoov je špeciálne navrhnutý pre aktívnych mužov a ženy, ktorí sú pri športe v prírode vystavení nepriaznivému počasiu. Vysokokvalitná viacvláknová polyamidová priadza je flexibilná a odolná a ponúka dostatočné vetranie a ochranu pred zimou a nepriaznivými podmienkami.

Tento jedinečný materiál efektívne podporuje prirodzený biologický proces termoregulácie a pomáha udržiavať optimálnu teplotu tela, keďže telo sa neprehreje ani nepodchladí.

Aktívne oblečenie z materiálu Drymoov je vyrobené bezšvovou technológiou s použitím systému termografie v oblastiach, kde sa telo najviac potí. Materiál má voľnejšiu štruktúru, čo umožňuje efektívnejšie odvádzanie potu. V oblastiach tela, ktoré sú náchylné na hypotermiu, má väčšiu hmotnosť. To zaručuje, že citlivejšie oblasti tela ostanú v teple a chránené a zároveň vám dáva flexibilitu, aby ste sa mohli pohybovať a byť aktívny aj počas chladnejších mesiacov.

Technické informácie
Materiál elastan, polyamid, polyester
Pranie 40°C
Rozmery S - L

Recenzie od zákazníkov 0 x recenzia

Aká je pravdepodobnosť, že by ste odporučili tento produkt niekomu inému? *

 
1 1 bod
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Ohodnotenie