Nemáte žiadne položky vo vašom nákupnom košíku.

Vyskúšajte

Sada do auta Kosmodisk Prestige

Prestige sada do auta Kosmodisk
Photos
  • Videá
  • Fotografie
Prestige sada do auta Kosmodisk Prestige sada do auta Kosmodisk Prestige sada do auta Kosmodisk Prestige sada do auta Kosmodisk Prestige sada do auta Kosmodisk Prestige sada do auta Kosmodisk
-70%
Sada do auta Kosmodisk Prestige

SKU: 99-1000001753

Pre najnáročnejších zákazníkov! Kombinácia preukázaných účinkov systému KOSMODISK® a perfektný dizajn. Váš stály spoločník do auta.

Sada do auta Kosmodisk Prestige

* Povinné polia

Bežná cena: 74,90 €


Akciová cena: 22,47 €

Platba na splátky, online alebo na dobierku? Zistite viac >

Zavolajte nám na: 02 / 59 220 787
Detaily produktu

Neváhajte a zbavte sa bolesti raz a navždy!

KOSMODISK PRESTIGE sada do auta je špeciálny model Kosmodisku, vytvorený pre použitie vo vozidlách (autách, autobusoch, nákladných autách a pod.). Priaznivo pôsobí na zmiernenie bolesti chrbta, spôsobenej vibráciami a dlhým sedením v neprirodzenej polohe počas šoférovania.

Odporúčame ho všetkým šoférom ako aj ich spolucestujúcim, ktorí trávia veľa času vo vozidle. Systém Kosmodisk masíruje chrbát a kríže a popritom poskytuje chrbtici dodatočnú oporu. Šoférovanie so sadou Kosmodisk Prestige je menej únavné a pohodlnejšie.

Použitie

Upevnite KOSMODISK PRESTIGE na operadlo na sedadle vášho auta tak, aby plochá časť smerovala k sedadlu a aby rebrovaná časť bola otočená smerom k vám a aby bola v kontakte s telom počas sedenia.

1.    Otvorte sponu upevnenú na elastickom popruhu.2.    Omotajte nižšiu časť popruhu okolo sededla.3.    Zapnite vzadu sponu a tým Kosmodisk upevnite.4.    Použite bežec pre nastavenie dĺžky elastického popruhu.

KOSMODISK® je klinicky testovaná zdravotná pomôcka, ktorú vyvinuli odborníci. Slúži na uvoľnenie alebo liečbu bolesti v oblasti chrbta. Výsledky kombinovaných testov ukazujú zmiernenie bolesti chrbta až v 80% prípadov.KOSMODISK® funguje vďaka svojmu tvaru a nevyužíva žiadne prídavné zdroje energie ako napríklad magnety alebo batérie. Usporiadanie výbežkov masíruje a zahrieva jemné tkanivá v okolí chrbtice čím uvoľňuje alebo odstraňuje bolesť. Účinok je založený na princípe masáže.Účinkuje priamo v mieste bolesti a poskytuje úľavu pri každodenných činnostiach. Dá sa kombinovať s mnohými spôsobmi liečby – tradičnými alebo alternatívnymi. 

Ďalšie informácie

Pre všetkých, ktorí ocenia jedinečné vlastnosti nášho KOSMODISK  Prestige:

•    Priaznivo znižuje bolesť chrbta.•    Vhodný na cestovanie.•    Masíruje chrbát a kríže počas šoférovania.•    Poskytuje chrbtu dodatočnú oporu.•    Šoférovanie je menej únavné a pohodlnejšie.•    Jednoducho a rýchlo sa pripevňuje na sedadlo 

  • poťah čiernej farby
  • hmotnosť balíka: 0,8 kg  

Recenzie od zákazníkov 0 x recenzia

Aká je pravdepodobnosť, že by ste odporučili tento produkt niekomu inému? *

 
1 1 bod
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Ohodnotenie