Nemáte žiadne položky vo vašom nákupnom košíku.

Vyskúšajte

Výškové nadstavce Leg Magic X

Nadstavce pripojiteľné k základni prístroja Leg Magic X zvyšujú sklon kĺzania, aby ste si mohli svoje cvičenie prispôsobiť.

Výškové nadstavce Leg Magic X
8,90 €
Zavolajte nám na: 02 / 59 220 787
  • Stručný prehľad
  • Detaily produktu
  • Technické informácie
  • Platba na splátky, online alebo na dobierku?
Stručný prehľad

Nadstavce pripojiteľné k základni prístroja Leg Magic X zvyšujú sklon kĺzania, aby ste si mohli svoje cvičenie prispôsobiť.

Zistite viac
Detaily produktu

Nastavte si výkon pri svojom cvičení

Vieme, že svoje cvičenie budete pravdepodobne chcieť začínať pomaly a postupne pridávať, aby bol tréning výkonnejší a účinnejší, preto sme k príslušenstvu prístroja Leg Magic X zaradili ľahko pripojiteľné nadstavce. Zvyšujú sklon kĺzania, aby spodnej časti Vášho tela zabezpečili väčší odpor a tým aj náročnejšie a efektívnejšie cvičenie.

Zvýšte aktivitu svojich svalov - rýchlejšie

Aj mierne zvýšenie sklonu má za následok značný rozdiel v úrovni odporu. Aby sa predišlo prepínaniu síl alebo zraneniu, je dôležité začínať cvičenie pomaly a postupne sa prepracovať až k zložitejšiemu tréningu. Ak budete používať aj nastaviteľné zarážky, môžete postupne prejsť od začiatočníckych cvičení až po pokročilé, v závislosti od Vašej rýchlosti, kapacity a miery pohodlia.

Podeľte sa aj s ostatnými členmi rodiny

Ak použijete nadstavce pripojené k základni prístroja Leg Magic X, dáte tým možnosť cvičiť na tomto praktickom zariadení aj ostatným členom Vašej rodiny. Nastaviteľné zarážky sú pritom vhodnejšie pre starších ľudí, ktorí majú problém s pohyblivosťou, nadstavce zasa zabezpečia náročnejšie cvičenie mladším osobám a tým, ktorí sú v lepšej fyzickej kondícii.

Nadstavce zvyšujú sklon kĺzania

Nadstavce pripojené k základni Vášho prístroja Leg Magic X, zvyšujú sklon Vášho kĺzania, pričom vytvárajú výborný odpor a optimalizujú Vaše cvičenie na Leg Magic X.

Prepracujte sa od začiatočníka až na pokročilú úroveň a to bez prepínania síl alebo zranenia

Nadstavce určené k prístroju Leg Magix X umožňujú postupne zlepšovať Váš tréning bez toho, aby došlo k preťaženiu alebo zraneniu na tele. Začnite používať Leg Magic X alebo Leg Magic X nastaviteľné zarážky a prepracujte sa k náročnejšiemu tréningu, ktorý bude pre Vaše telo skvelou výzvou, rýchlejšie si vybudujete svaly a dostavia sa aj kardiovaskulárne výsledky.

Technické informácie
Hmotnosť 0,3 kg
Materiál Plast
Platba na splátky, online alebo na dobierku?

Recenzie od zákazníkov 0 x recenzia

Aká je pravdepodobnosť, že by ste odporučili tento produkt niekomu inému? *

 
1 1 bod
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Ohodnotenie