Nemáte žiadne položky vo vašom nákupnom košíku.

Vyskúšajte

Pánske bežecké nohavice Spokey Majesty

Majesty Pánske bežecké nohavice Spokey
Photos
  • Videá
  • Fotografie
Majesty Pánske bežecké nohavice Spokey Majesty Pánske bežecké nohavice Spokey
Pánske bežecké nohavice Spokey Majesty

SKU: 99-1000041328

Pre mužov, ktorí chcú športovať v prírode aj počas zimných mesiacov. Nohavice majú priliehavý strih a materiál je mäkký a príjemný na nosenie. Ideálna kombinácia pohodlia, flexibility a termoregulácie. Zabraňujú poteniu, optimalizujú telesnú teplotu. 

Pánske bežecké nohavice Spokey Majesty

* Povinné polia

Od 24,90 € Od

Platba na splátky, online alebo na dobierku? Zistite viac >

Zavolajte nám na: 02 / 59 220 787
Detaily produktu

Majestátnosť zimy si najlepšie užijete v prírode

Potulkám zimnou prírodou sa nič nevyrovná, a preto sa oplatí investovať do kvalitného funkčného oblečenia. Bez ohľadu na to, či máte radi beh, jogging, lyžovanie alebo iné outdoorové športové aktivity, s vhodným oblečením, ktoré vás udrží v teple a zároveň odvádza nadbytočný pot, môžete byť aktívny a v pohodlí dlhší čas.

Pohodlný a priliehavý strih, ktorý sa pod oblečením nevyhŕňa

Bežecké nohavice sú mäkké a príjemné na dotyk a priliehajú k telu a pod oblečením sa nevyhŕňajú. Tieto nohavice sú tiež ideálne ako na lyžovanie alebo bežkovanie. 

Materiál Drymoov pomáha udržiavať optimálnu teplotu tela

Materiál Drymoov je špeciálne navrhnutý pre aktívnych mužov a ženy, ktorí sú pri športe v prírode vystavení nepriaznivému počasiu.

Vysokokvalitná viacvláknová polyamidová priadza je flexibilná a odolná a ponúka dostatočné vetranie a ochranu pred zimou a nepriaznivými podmienkami.

Tento jedinečný materiál efektívne podporuje prirodzený biologický proces termoregulácie a pomáha udržiavať optimálnu teplotu tela, keďže telo sa neprehreje ani nepodchladí.

Bezšvová technológia poskytuje flexibilitu a termoreguláciu

Aktívne oblečenie z materiálu Drymoov je vyrobené bezšvovou technológiou s použitím systému termografie v oblastiach, kde sa telo najviac potí. Materiál má voľnejšiu štruktúru, čo umožňuje efektívnejšie odvádzanie potu. V oblastiach tela, ktoré sú náchylné na hypotermiu, má väčšiu hmotnosť. To zaručuje, že citlivejšie oblasti tela ostanú v teple a chránené a zároveň vám dáva flexibilitu, aby ste sa mohli pohybovať a byť aktívny aj počas chladnejších mesiacov.

Technické informácie
Materiál elastan, polyamid, polyester
Pranie 30°C
Rozmery M - XL

Recenzie od zákazníkov 0 x recenzia

Aká je pravdepodobnosť, že by ste odporučili tento produkt niekomu inému? *

 
1 1 bod
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Ohodnotenie