Nemáte žiadne položky vo vašom nákupnom košíku.

Vyskúšajte

Posilňovač Gymbit Ab Slim Flex

Ab Slim Flex Posilňovač Gymbit
Photos
  • Videá
  • Fotografie
Ab Slim Flex Posilňovač Gymbit Ab Slim Flex Posilňovač Gymbit Ab Slim Flex Posilňovač Gymbit Ab Slim Flex Posilňovač Gymbit Ab Slim Flex Posilňovač Gymbit Ab Slim Flex Posilňovač Gymbit Ab Slim Flex Posilňovač Gymbit
-44%
Posilňovač Gymbit Ab Slim Flex

ID: 106039871 | SKU: 1000124674

Ľahký a kompaktný posilňovací prístroj, ktorý sa zameriava na posilňovanie brušného svalstva s inovačnou technológiu "Duo-Flex" vytvárajúcou odpor pri pohybe nahor aj nadol. Rotačné sedadlo s bočnými rukoväťami umožňuje precvičovať bočné brušné svalstvo a ponúka jedinečný 360° rozsah pohybu pre komplexné precvičenie telesného jadra. Poskytuje úplnú oporu chrbtici a krku.

Posilňovač Gymbit Ab Slim Flex

Bežná cena: 99,90 €


Akciová cena: 55,94 €

Platba na splátky, online alebo na dobierku? Zistite viac >

Zavolajte nám na: 02 / 59 220 787
Detaily produktu

Rýchly a jednoduchý tréning brušného svalstva vás posunie bližšie k vysnívanej postave

Týmto jednoduchým spôsobom, ako rýchlo a efektívne spevniť brušné svalstvo, sa zbavíte nadbytočných centimetrov v oblasti brucha a už vám nebude nič stáť v ceste za vysnívanou postavou. Gymbit Ab Flex je jedinečný posilňovací prístroj, ktorý vytvára obojsmerný odpor a prináša rýchlejšie a jednoduchšie výsledky. Navyše má jedinečný mechanizmus, ktorý vám zároveň umožňuje spevňovať bočné brušné svalstvo .

 

  • Tešte sa z rýchlejších a jednoduchších výsledkov pre nádherne pevné a atraktívne brušné svalstvo.
  • Jedinečný rotačný mechanizmus pri cvičení zapája aj málo precvičované bočné brušné svalstvo a umožňuje  360° rozsah pohybu pre komplexné precvičenie telesného jadra, ktoré s inými prístrojmi nedosiahnete.

 

Technológia "Duo-Flex" vytvára obojsmerný odpor

Posilňovač brušného svalstva Gymbit Ab Slim Flex využíva špeciálnu technológiu "Duo-Flex", ktorá vytvára odpor pri pohybe nahor aj nadol. Na rozdiel od klasických brušákov vás špeciálne umiestnené expandéry nútia používať brušné svalstvo pri pohybe nahor aj nadol. To zaručuje komplexný tréning brušného svalstva, ktorý prináša lepšie výsledky dosiahnuté jednoduchšie a rýchlejšie.

 

Rotačné sedadlo s opornými rukoväťami umožňuje zapájať bočné brušné svalstvo

Chceli sme, aby ste mohli precvičiť vaše brušné svalstvo v 360° rozsahu pohybu, a preto sme tento inovačný prístroj vybavili rotačným sedadlom s opornými rukoväťami po stranách, ktoré efektívne umožňuje zameriavať sa na predné aj bočné brušné svaly zároveň pre komplexný tréning telesného jadra. Sledujte a pocíťte ten rozdiel len za 10 minút denne!

 

Opora chrbtice a krku zabraňuje nadmernému zaťaženiu a zraneniam

Posilňovač brušného svalstva Gymbit Ab Slim Flex je vybavený oporou hlavy a krku, ktorá zabraňuje nadmernému zaťaženiu a zraneniam. Klenutá opierka chrbtice, pohodlné sedadlo, oporné rukoväte a expandéry poskytujú výkonný odpor a zároveň pomáhajú pri každom pohybe pre maximálnu flexibilitu  potrebnú na správnu rýchlosť a intenzitu cvičenia.

 

Ľahký a kompaktný prístroj pre jednoduché prenášanie a skladovanie

Posilňovač brušného svalstva Gymbit Ab Slim Flex je ľahký a kompaktný prístroj, ktorý sa jednoducho prenáša a skladuje.

 

Technické informácie
Hmotnosť 5,6kg
Max. hmotnosť používateľa 120 kg

Recenzie od zákazníkov 0 x recenzia

Aká je pravdepodobnosť, že by ste odporučili tento produkt niekomu inému? *

 
1 1 bod
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Ohodnotenie