Nemáte žiadne položky vo vašom nákupnom košíku.

Vyskúšajte

Skateboard Spokey Trick or Treat

Trick or Treat Skateboard Spokey
Photos
  • Videá
  • Fotografie
Trick or Treat Skateboard Spokey Trick or Treat Skateboard Spokey Trick or Treat Skateboard Spokey Trick or Treat Skateboard Spokey Trick or Treat Skateboard Spokey
Skateboard Spokey Trick or Treat

ID: 105774372 | SKU: 1000078709

Skateboard Spokey Trick or Treat je zábavný a trochu desivý skateboard, ktorý je u detí mimoriadne obľúbený. Okrem zaujímavého vzhľadu sa Skateboard Spokey Trick or Treat môže pochváliť aj kvalitnou výrobou a výbornými bezpečnostnými vlastnosťami, takže je ideálnou voľbou aj pre mladých skateboardistov.

Skateboard Spokey Trick or Treat
14,90 €

Platba na splátky, online alebo na dobierku? Zistite viac >

Zavolajte nám na: 02 / 59 220 787
Detaily produktu

Strašidelný vzhľad pre najmladších skateboardistov

Je vaše dieťa fanúšikom všetkého strašidelného? Potom je tento skateboard pre neho tou najlepšou voľbou. Vďaka strašidelnej haloweenskej grafike je tento skateboard veľmi populárny medzi deťmi všetkých vekových kategórií a oveľa viac ich teší jazda na ňom. To znamená, že strávia viac času športovaním na čerstvom vzduchu, čo je definitívne výhoda.

Bezpečná a spoľahlivá voľba pre deti

Ak váhate, či pustiť svoje deti na skateboard, pretože sa obávate rôznych zranení, už sa viac nemusíte báť – Skateboard Spokey Trick or Treat je mimoriadne bezpečný a spoľahlivý, takže vaše deti si skateboarding užijú bez strachu, že sa zrania.

Kvalitné ložiská, pevná a flexibilná 9-vrstvová doska z javorového dreva, prispôsobiteľné kolieska a posilnená protišmyková páska pre lepšie uchopenie – to je len niekoľko vlastností, ktoré zaručia bezpečnosť vašich detí pri ich skateboardingových dobrodružstvách.

Technické informácie
Doplnkové vlastnosti Maximálna hmotnosť používateľa: 20 kg
Hmotnosť 1.1 kg
Materiál PVC
Rozmery doska: 43 x 12 cm, kolieska: 50 x 30 mm

Recenzie od zákazníkov 0 x recenzia

Aká je pravdepodobnosť, že by ste odporučili tento produkt niekomu inému? *

 
1 1 bod
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Ohodnotenie