Nemáte žiadne položky vo vašom nákupnom košíku.

Vyskúšajte

Sprej proti nechtovej mykóze Iza Effect X3 Wellneo

Sprej proti nechtovej mykóze Iza Effect X3 Wellneo
Photos
 • Videá
 • Fotografie
Sprej proti nechtovej mykóze Iza Effect X3 Wellneo Sprej proti nechtovej mykóze Iza Effect X3 Wellneo Sprej proti nechtovej mykóze Iza Effect X3 Wellneo
-33%
Sprej proti nechtovej mykóze Iza Effect X3 Wellneo

ID: 105953482 | SKU: 1000101675

Ničí plesne na nechtoch, baktérie a vírusy s dokázanou 99,99 % účinnosťou a predchádza ich opätovnému vzniku. Bez vône, dermatologicky testovaný a biologicky odbúrateľný. Vyvinutý v Nemecku / vyrobený v Slovinsku

 • Balenie obsahuje: Wellneo Iza Effect X3 100 ml s rozprašovačom + Wellneo Iza Effect X3 100 ml bez rozprašovača 

Bežná cena: 29,90 €


Akciová cena: 19,90 €

Doručenie kuriérom alebo osobný odber? Zistite viac >

Platba na splátky, online alebo na dobierku? Zistite viac >

Zavolajte nám na: 02 / 59 220 787
Detaily produktu

Zbavte sa plesne na nechtoch a chráňte sa pred infekciami

Ak Vy alebo niekto z Vašej rodiny trpí bolestivou alebo nepeknou plesňovou alebo bakteriálnou infekciou na nohách alebo nechtoch, máme pre Vás vynikajúce riešenie. Wellneo Iza Effect Vám nielenže pomôže zbaviť sa nechtovej mykózy, ale v prvom rade Vás ochráni pred infekciou:

 • Vysoko účinný prípravok na liečbu nechtovej mykózy
 • Ničí baktérie, vírusy a plesne
 • Ničí plesne na koži a nechtoch
 • S dokázanou 99,99 % účinnosťou
 • Rýchly nástup účinku
 • Účinok je viditeľný (pení pri kontakte s mikroorganizmami a baktériami)
 • Efektívne dezinfikuje obuv, pomôcky na starostlivosť o nechty a povrchy, po ktorých kráčate bosí
 • Je ideálny na dezinfekciu topánok, ponožiek a povrchov
 • Bez vône
 • Dermatologicky testovaný
 • Biologicky odbúrateľný (nemá žiadne negatívne účinky na životné prostredie, pretože sa rozkladá na vodu a kyslík)

Mykóza nechtov nôh postihuje až polovicu populácie do veku 70 rokov

Vedeli ste, že s plesňou nechtov nôh nazývanou onychomykóza sa do veku 70 rokov stretne až polovica populácie? Infekcia vzniká, keď si maličké spóry plesní nájdu cestu do lôžka nechta, kde v teplom a vlhkom prostredí rastú a rozmnožujú sa.

Mykóza nechtov nôh je typ plesne, ktorá postihuje nechty na nohách a niekedy aj nechty na rukách. Plesne sa živia keratínom – tvrdým proteínom, ktorý sa nachádza na povrchu nechta. Pleseň nechtov nôh sa doslova živí nechtami a spôsobuje ich poškodenie, v niektorých prípadoch až stratu nechta.

Komplikovaný problém s jednoduchým riešením

Liečba mykózy nechtov nôh je dlhá a náročná. Ak sa mykóza nelieči, môže spôsobiť trvalé poškodenie nechta, viesť k strate nechta, k zarastajúcim nechtom alebo sa môže rozšíriť na ostatné nechty prípadne na kožu okolo nechtov.

Ak sa pleseň nelieči, môže spôsobiť až vredy na nohách a obmedzovať prúdenie krvi. To spôsobuje obrovské ťažkosti pri chôdzi a môže viesť k nedostatočnému prúdeniu krvi v nohách a ďalším komplikáciám.

Dezinfekcia, prevencia a likvidácia plesne jednoduchým nasprejovaním

Na prevenciu alebo likvidáciu plesňovej alebo bakteriálnej infekcie stačí nasprejovať ekologický prípravok Wellneo Iza Effect na chodidlá, nechty na nohách alebo na rukách alebo na ktorékoľvek miesto na pokožke postihnuté plesňou. Na dezinfekciu ponožiek, punčocháčov, topánok či papúč nasprejujte prípravok dovnútra. 

Len jedna silná účinná látka

Dezinfekčné prípravky zvyčajne obsahujú kombináciu viacerých účinných látok, aby zaručili sľubovanú účinnosť. Ale Iza Effect obsahuje len jednu silnú a dobre známu účinnú látku – peroxid vodíka.

Peroxid vodíka reaguje s bunkovými stenami baktérií a plesní a ďalšími bunkovými štruktúrami a zabíja mikroorganizmy tak, že spôsobuje viazanie voľných radikálov kyslíka s enzýmami škodlivých bunkových membrán a spôsobuje ich denaturáciu.

Žiadne vedľajšie účinky, nepoškodzuje životné prostredie

Wellneo Iza Effect je účinný pri rôznych teplotách aj pri rôznych hodnotách pH. Nemá žiadne vedľajšie účinky a nie je škodlivý pre životné prostredie.

Zoznam predajní s osobným odberom

Tovar si môžete vyzdvihnúť priamo na niektorej z našich predajní. Konkrétnu predajňu si zvolíte pri vytváraní objednávky. Pri tomto spôsobe doručenia môžete za tovar zaplatiť iba online platbou.

Recenzie od zákazníkov 0 x recenzia

Aká je pravdepodobnosť, že by ste odporučili tento produkt niekomu inému? *

 
1 1 bod
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Ohodnotenie